Back BesplatanSport.com

Krčagovo Užice - Kolorado GM 7-0 (0-0)

Fudbaleri užickog ligaša neočekivano i zasluženo su savladali do ovog kola prvoplasirani “Kolorado” iz Gornjeg Milanovca rezultatom 7-0. Pre utakmice svi su očekivali pobedu Gornjomilanovčana, a domaći fudbaleri bili bi i nerešnim rezultatom zadovolnji, što se moglo čuti i na poluvemenu kada je rezultat bio 0-0. Da ostane 0-0 na pauzi potrudili su se domaći napadači promašujući izgledne šanse, ali i fenomenalni Miloš Lazarević koji je nekoliko puta zaustavio loptu posle odličnih šuteva gostujućih napadača.

E, TAKO SE TO RADI

Užice. 28. novembar 2014. 07. kolo. Sportska dvorana: “Veliki park”. Gledalaca: oko 400. Sudije: Marko Marković (Guča), Goran Podraščić (Požega). Delegat:  Milan Martinović (Ivanjica). Žuti kartoni: Nemanja Dimitrijević (Krčagovo Užice) 28. min, Dušan Marjanović (Kolorado) 28. min. Nagomilavanje prekršaja: Krčagovo Užice: 3+4. Kolorado: 4+2. Strelci: 1-0 Sucurović u 21, 2-0 Popović u 24, 3-0 Dejan Milićević u 26, 4-0 Dimitrijević u 26, 5-0 Popović u 32, 6-0 Sucurović u 37, 7-0 Maksimović u 38.
“Krčagovo Užice”:  Lazarević, Popović, Milićević, Maksimović, Dimitrijević, Janković, Milačević, Vukotić, Sucurović, Perišić, Ratković. Trener: Dragan Novaković
“Kolorado” : Maksimović, Sejdić, Vukasinović, Sredojević, Lalić, Lazarević, Živanović, Marjanović, Nikolić, Radovanović,. Trener: Milan Đurović.
Igrač utakmice: Slobodan Maksimović

Već na početku drugog poluvremena Sucurović donosi prednost. Ostalo je istorija. Prednost se polako i postepeno uvećava, a na drugoj strani Miloš Lazarević je jači od Kineskog zida. Neprobojan. Odlične partije pružili su i svi ostali igrači, kao i najbolji pojedinac susreta Slobodan Maksimović.
U 28. minutu dolazi do malog incidenta, ali to Nemanja Dimtrijević i Dušan Marjanović nakon par minuta  rešavaju. Kao zanimljiviost može se pomenuti da je za vreme incidenta policija preko internet (na telefonu) gleda da li je pogodila tikete u kladionici.
Publika, koja je tokom cele utakmice uz igrače i navija srcem i dušom za Užičane, na celu sa vođom navijača Damirom Miloševićem – Dačom, burnim aplauzom ispraća igrače domaće ekipe sa terena.
Trener KMF Krčagovo Užice Dragan Novaković
Vaš komentar utakmice?
Bila je to jedna od najboljih utakmica poslednjih godina u Velikom parku. Motiv nam nije neodostajao jer smo igrali protiv lidera. Svi igrači su sa puno motivacije ušli u meč. Posle “tvrdog” prvog poluvremena, u kojem su gosti bili za nijansu bolji, teško je bilo očekivati rapsodiju koja se desila u drugom poluvremenu. Dali smo na vreme gol i posle toga smo stekli sigurnost. Igrači su nastavili da igraju disciplinovano i potpuno smo dotukli protivnika. Pohvalio bih sve igrače koji su odigrali fantastičan meč, kao i publiku koja je bila aktivna celu utakmicu i podržavala nas.