najava

Besplatni treninzi odbojke

  • Organizator: Sportski klub " Mintonette"
  • Finansijer: Kluba samostalno finansira treninge
  • Grad: Beograd
  • Adresa: Dr Ivana Ribara 3
  • Kontakt: 060/6222-902
  • Akcija je: Besplatna
2015-09-16
Beograd
Sportska akcija je besplatna!
Dr Ivana Ribara 3
Beograd
Srbija

" Mintonette- volley" upisuje dečake i devojčice uzrasta od 8 do 13 godina u svoju školu odbojke. Provedite sa nama prvih mesec dana promotivnih, besplatnih treninga i zavolite ovu predivnu igru na mreži i postanite član našeg kluba!

" Mintonette- volley" upisuje dečake i devojčice uzrasta od 8 do 13 godina u svoju školu odbojke. Provedite sa nama prvih mesec dana promotivnih, besplatnih treninga i zavolite ovu predivnu igru na mreži i postanite član našeg kluba!

Sve detaljne informacije možete dobiti na broj telefona: 060/6222-902

Naš moto kojim se sve ove godine vodimo jeste prevashodno približiti, privoleti decu da se postupno i organizovano oprobaju u odbojkaškoj igri a kao krajnji cilj da to bude proces koji traje kontinuirano.
Sve to postižemo na zabavan, deci prijemčiv način uz korišćenje obilja rekvizita, igrica, punu podršku trenera i drugara koji su već članovi kluba.
Treninzi su prilagođeni uzrasnim karakteristikama deteta, nivoima znanja i individualnom uspešnošću savladavanja novih motoričkih kretanja i tehničkih elemenata! Smatramo da je dobro postavljena baza koja se gradi iskrenim, savesnim i predanim odnosom na relaciji trener-dete-roditelj od presudne važnosti za ostvarianje zajedničkih ciljeva.

Nama je svako važan, bio spor ili snažan!!!!

Sportski pozdrav,
Mintonette

Pročitano 12883 puta
Pin It

Ostavi komentar

Najnoviji tekstovi

Vesti iz sporta

Podrži i ti naš rad u stvaranju besplatnog sporta u Srbiji. Klikni na dugme Like Page

X Zatvori